Makina përplas për vdekjen shqiptarin në Itali, baba i 2 fëmijëve - Gazeta Express
string(64) "makina-perplas-per-vdekjen-shqiptarin-ne-itali-baba-i-2-femijeve"

Shqiperi

Gazeta Express

07/12/2022 21:10

Makina përplas për vdekjen shqiptarin në Itali, baba i 2 fëmijëve

Shqiperi

Gazeta Express

07/12/2022 21:10

Një shqiptar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti në Chieti të Italisë. Mediat italiane raportojnë se viktima është Roland Muça, baba i dy fëmijëve dhe jetonte në Francavilla.

Mësohet se shqiptari ishte duke kaluar rrugën kur u përplas për vdekje nga një makinë që drejtohej nga një 65-vjeçar. Viktima mësohet se kishte mbledhur hurma në një pemë për t’i çuar në shtëpi por kur po kalonte rrugën u përplas për vdekje.

Lexo Edhe:

45-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital, por fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra dhe ndërroi jetë.