Makina përplas dy automjete, panik në qytet. Tre persona të plagosur - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

06/06/2020 12:45

Makina përplas dy automjete, panik në qytet. Tre persona të plagosur

Shqiperi

Gazeta Express

06/06/2020 12:45

Tre persona jane plagosur ne nje aksident qe ndodhi kete paradite ne Bulevardin “Gjergj Fishta” ne Lezhe.

Nje atomjet humbi kontrollin, ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me dy mjete te tjera.

Sipas burimeve te para tre persona kane mbetur te plagosur. Ne vend eshte krijuar panik, dhe jane mbledhur shume njerez. Policia ka nisur hetimet per ngjarjen.

aksidenti
aksidenti1
aksidenti2
aksidenti3