Makina përfshihet nga flakët, drejtuesi arratiset - Gazeta Express

Makina përfshihet nga flakët, drejtuesi arratiset

Gazeta Express

26/01/2020 20:59

Një automjet është aksidentuar dhe ka rënë në një kanal në fshatin Risili të Vlorës.

Automjeti nga përplasja ka marrë flakë.

Drejtuesi i automjetit fatmirësisht ka dalë nga makina para se ajo të përfshihej nga flakët , zjarrfiksit po shuajnë zjarrin.

Ndërkohë dhe policia po heton shkaqet e aksidentit, ndërsa drejtuesi i automjetit tip Mercedes me targa VL 1836 C nuk është gjetur në vendin e ngjarjes.