Makina luksoze del nga rruga në Lezhë, shkrumbohet nga flakët - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

29/01/2020 9:18

Makina luksoze del nga rruga në Lezhë, shkrumbohet nga flakët

Ballina

Gazeta Express

29/01/2020 9:18

Një automjet luksoz tip Mercedes Benz ka dalë nga rruga dhe më pas është përfshire nga flakët. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 3 te mëngjesit në superstraden Lezhë-Shkodër në afërsi të Balldrenit.

Nga aksidentit fatmiresisht nuk ka persona të lënduar, pasi drejtuesi i mjetit ka dalë para se makina me benzinë të përfshihet nga flaket.

Shpejtësia dhe lagështira në rrugë dyshohet të jetë bërë shkak për aksidentin.