Makina e shqiptares merr flakë në ecje - Gazeta Express

Gazeta Express

25/10/2020 21:06

Makina e shqiptares merr flakë në ecje

Gazeta Express

25/10/2020 21:06

Një makinë e drejtuar nga një grua ka marrë flakë këtë mbrëmje pranë rrethrrotullimit të Saukut, teksa ishte në lëvizje.

 “Me datë 25.10.2020, rreth orës 20:00, tek rrethrrotullimi i Saukut, ka marrë flakë në lëvizje dhe është djegur pjesërisht mjeti me drejtuese shtetasen A.A., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale”, njofton policia.