Majk vjen edhe me një bashkëpunim, me Johnny Rapaj dhe Ermal Fejzullahun - Gazeta Express
string(71) "majk-vjen-edhe-me-nje-bashkepunim-me-johnny-rapaj-dhe-ermal-fejzullahun"

Majk vjen edhe me një bashkëpunim, me Johnny Rapaj dhe Ermal Fejzullahun

Muzike

Gazeta Express

14/07/2023 20:24

A Jena” quhet kënga më e re e treshës Ermal Fjezullahu – Majk – Johnny Rapaj.

Kënga mjaft ritmike është realizuar me videoklip dhe pa dyshim se do të jetë hit veror.

Lexo Edhe:

Teksti është shkruar nga vet treshja, në bashkëpunim me Petrit Sefajn.

Beat-i është bërë nga Rzon, teksa videoklipi nga Fullmoon Production.