Majk nuk ndalet, publikohet bashkëpunimi me artistin turk Kadr - Gazeta Express
string(61) "majk-nuk-ndalet-publikohet-bashkepunimi-me-artistin-turk-kadr"

Majk nuk ndalet, publikohet bashkëpunimi me artistin turk Kadr

Muzike

Gazeta Express

15/06/2023 20:52

Artisti shqiptar, Majk dhe ai nga Turqia, Kadr janë bërë bashkë për të sjellur një duet të parë.

Dyshja sollën bashkëpunimin bashkë me videoklip me regji nga Biggz dhe tashmë gjendet i publikuar në kanalin zyrtar të artistit turk në YouTube.

Lexo Edhe:

Producent i projektit është Paix bashkë me LoLo79, ky i fundit ka bërë edhe miksimin e saj, ndërkohë për masterizimin u përkujdes Niklas Neumann.

Ky bashkëpunimi i ri i Majk vjen pas një sërë të tillësh që ai solli javëve të fundit me artistët të ndryshëm.

I fundit nga Majk ishte ai me kënëgtaren Xhensila Myrtezaj që lansoi rreth një javë më parë.

Krahas kësaj, artisti nga Kosova është tejet i angazhuar edhe me performancat muzikore.