Majk nuk ndalet, kënga e radhës me Lumin B - Gazeta Express
string(41) "majk-nuk-ndalet-kenga-e-radhes-me-lumin-b"

Muzike

Gazeta Express

04/07/2023 20:21

Majk nuk ndalet, kënga e radhës me Lumin B

Muzike

Gazeta Express

04/07/2023 20:21

Majk vazhdon të sjellë këngë të reja për publikun e tij

Reperi i mirënjohur ka lansuar sot këngën e tij më të re që është një tjetër bashkëpunim.

Lexo Edhe:

Ky bashkëpunim vjen me Lumin B, po ashtu një emër i njohur i skenës dhe quhet Migos.

Kënga është lansuar para dy ore dhe është një këngë verore dhe deri me tani sa është lansuar mori komente pozitive nga lexuesit. /GazetaExpress/