Majk feston ditëlindjen e djalit, ky është urimi i tij - Gazeta Express

Majk feston ditëlindjen e djalit, ky është urimi i tij

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 22:05

Këngëtari dhe reperi MAJK ka festuar dje ditëlindjen e djalit të tij Roarit

Këtë ai e ka bërë të ditur me anë të një postimi që ka bërë në rrjetet sociale ku e ka uruar djalin e tij për tre vjetorin e lindjes.

“Urime ditelindjen e 3-te zemra e babit ! Ti deshiroj te gjitha te mirat e ksaj bote. Te don Babi”, ka shkruar ai në një fotografi në të cilën është bashkë me djalin.

Atë e kanë uruar edhe reperë dhe këngëtarë të ndryshëm të Majk si: GhettoGeasy, Getinjo, Onat, etj.

Roar është fryt i një lidhje jashtëmartesore të Majk me modelen Majlinda Zeka. /GazetaExpress/