Majk dhe Ledri sjellin “Marr” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 19:24

Majk dhe Ledri sjellin “Marr”

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 19:24

Majk dhe Ledri kanë lansuar këngën e tyre më të re “Marr”

Kënga është lansuar sonte në youtube dhe është një këngë me ritme verore.

Ajo është lansuar në ora 17 sot dhe deri me tani ka marrë më shumë se 20 mijë klikime.

Kënga deri me tani ka marrë edhe shumë komente interesante në youtube, derisa muzika është punuar nga BIGDEAL RECORDS. /GazetaExpress/