Majk dhe Gjiko sjellin një hit veror - Gazeta Express
string(36) "majk-dhe-gjiko-sjellin-nje-hit-veror"

Muzike

Gazeta Express

18/05/2022 19:27

Majk dhe Gjiko sjellin një hit veror

Muzike

Gazeta Express

18/05/2022 19:27

Dy reperët kosovarë kanë ardhur me një këngë të re për fansat e tyre sonte

Majk dhe Gjiko janë dyshja që kanë sjell një këngë të re sonte.

“Kce, Kce” është kënga tyre e re që ata e kanë sjell pikërisht tani në kohë para verës dhe dyshja kanë bërë edhe një klip interesant.

Kënga është prodhuar nga Rrzon dhe është dhënë premier në ora 18:00. /GazetaExpress/

Këngën e Majk dhe Gjikos mund ta dëgjoni këtu…