Maestro: Dasma e Luizit dhe Kiarës duhet të transmetohet “live” në Top Channel - Gazeta Express
string(75) "maestro-dasma-e-luizit-dhe-kiares-duhet-te-transmetohet-live-ne-top-channel"

TV/Film

Gazeta Express

27/04/2023 22:14

Maestro: Dasma e Luizit dhe Kiarës duhet të transmetohet “live” në Top Channel

TV/Film

Gazeta Express

27/04/2023 22:14

Armaldo Kllogjeri, i njohur ndryshe si Maestro ka dhënë disa përgjigje për ndjekësit në lidhje me raportet me banorët e këtij edicioni të Big Brother Vip Albania.

Ai zbuloi se e ka marrë në telefon Kiarën dhe e ka uruar për propozimin që ajo mori nga Luizi. Maestro është shprehur se dasma e tyre do të jetë dasma e vitit dhe duhet të jepet live në Top Channel.

Lexo Edhe:

Më tej, artisti i njohur ka komentuar edhe debatin e Luizit me Efin. Sipas Maestros Luizi ka të drejtë kur thotë se Efi po e përdor për të rritur ndjekësit në rrjetet sociale.

Ndërkohë ai u ka dhënë përgjigje edhe pyetjeve se pse nuk poston video me Luizin duke thënë se kur e ka bërë këtë gjë ka marrë kritika nga ndjekësit të cilët i kanë kujtuar debatet që ata kanë pasur me njëri tjetrin.