Macja i ‘kërkon’ falje qenit, shikoni momentin e adhurueshëm - Gazeta Express
string(57) "macja-i-kerkon-falje-qenit-shikoni-momentin-e-adhurueshem"

Macja i ‘kërkon’ falje qenit, shikoni momentin e adhurueshëm

Fun

Gazeta Express

18/04/2024 21:29

Është e zakonshme që vëllezërit e motrat të zihen. Pikërisht kjo ndodhi, por mes kafshëve, edhe atë të ndryshme.

Kjo është pikërisht ajo që ndodhi me macen Zumba dhe Finn retrieverin e artë.

Lexo Edhe:

Pronari i kafshëve shtëpiake të adhurueshme ka regjistruar momentin kur macja erdhi për t’i kërkuar falje qenit.

Zumba duhet të ketë gabuar shumë sepse Finn duket shumë i trishtuar në video.

@trace_marie_3 #goldenretriever #puppy #dog #Finn #catdog #cat #bestfriends #Zumba ♬ Love Is Gone (feat. Dylan Matthew) (Acoustic) – SLANDER, Dylan Matthew

Siç e dinë shumica e pronarëve të maceve, ndonjëherë ato mund të jenë pak të ashpra. Por ndonjëherë ata janë përqafues të vërtetë dhe kjo video e vërteton këtë.

Videoja ka mbledhur më shumë se 382 mijë shikime, me shumë komente se si i ka prekur videoja.