“Ma rehat” me “Benzo” vinë plot melodi në verë nga XEX - Gazeta Express

“Ma rehat” me “Benzo” vinë plot melodi në verë nga XEX

Muzike

Gazeta Express

06/08/2021 21:17

Reperi XEX ka ardhur me dy këngë në një videoklip

“Benzo x Ma Rehat” është kënga më e re e XEX, një reperi që ka një stil tërësisht ndryshe nga reperët e tjerë të Kosovës.

Lexo Edhe:

Nautilus Entertainment janë prodsucent të kësaj kënge kurse muzika është punuar nga Nart Kelmendi. XEX, reper nga Peja e ka shkruar vetë tekstin.

Kompania “Sekuencë” ka punuar videoklipin e këngës derisa si aktore në klip është edhe modelja dhe këngëtarja e njohur nga Maqedonia Veriut Kristina Dimitry, e cila është veshur nga Blerina Kllokoqi-Rugova, kurse për pamjen e saj është përkujdesur KACI dhe SELLMA. /GazetaExpress/