"Ma kadal" thonë Sabiani dhe Adelina - Gazeta Express
string(34) "ma-kadal-thone-sabiani-dhe-adelina"

“Ma kadal” thonë Sabiani dhe Adelina

Muzike

Gazeta Express

01/07/2022 19:08

Është duke vazhduar trendi i këngëve të reja me duete në Kosovë dhe Shqipëri

Kësaj radhe është Adelina Berisha e cila ka ndryshuar pak stilin për të lansuar një këngë me këngëtarin shqiptar, Sabiani.

Lexo Edhe:

Sabiani dhe Adelina e kanë realizuar këngën e tyre “Ma kadal” e cila është lansuar sot në rrjetet sociale.

Kënga është ritmike dhe tipike për një hit veror, teksa ajo është paralajmëruar para disa dite nga vetë Adelina në rrjetet sociale. /GazetaExpress/