Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/07/2020 17:48

Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

Rozë

Gazeta Express

11/07/2020 17:48

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e  cila mban titullin “Ajo po don”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë, do ta kuptojmë ditëve në vazhdim.

Lyrical Son & Mc Kresha – Ajo po don (Official Video)