Lutfi Haziri ka një gëzim në familje, ja me çfarë foto zgjedh për të uruar - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

31/05/2020 15:16

Lutfi Haziri ka një gëzim në familje, ja me çfarë foto zgjedh për të uruar

Instant

Gazeta Express

31/05/2020 15:16

Kreu i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, përmes një postimi në twitter i ka uruar vajzës së tij Lotinës ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen Lotina, të dëshirojë gjithë të mirat. Dashuri nga unë, mami, Kënga, Mimasi dhe Lumi”, ka shkruar Haziri në urimin për të bijën.