Lumi B tregon se çfarë është fama - Gazeta Express
string(33) "lumi-b-tregon-se-cfare-eshte-fama"

TV/Film

Gazeta Express

13/06/2024 21:11

Lumi B tregon se çfarë është fama

TV/Film

Gazeta Express

13/06/2024 21:11

Reperi Lumi B ka qenë i ftuar sonte në Canape të T7

Ai ka folur për famën dhe çka është ajo derisa ka thënë se ku ai ka arritur më famën është se atë e ka bërë pa skandale.

Lexo Edhe:

“Fama është shumë e mirë, por dinë të jetë edhe e keqe”, ka thënë ndër të tjera Lumi B në këtë intervistë.

“Fama osht bi*ch”, ka thënë tutje Lumi B derisa ka folur edhe për vëmendjen derisa thotë se njeh shumë prej tyre që e kanë humbë rrugën. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e tij