Lumbardhi dhe Kaderi drejt pajtimit? - Gazeta Express
string(36) "lumbardhi-dhe-kaderi-drejt-pajtimit1"

Lumbardhi dhe Kaderi drejt pajtimit?

Yjet

Gazeta Express

13/05/2024 21:02

Kader dhe Lumbardhi nisën romancën e tyre gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova.

Por kur dukej se gjithçka po shkonte si më së miri, e papritura ndodhi mes çiftit.

Lexo Edhe:

Çifti larguan njëri tjetrin në rrjete sociale dhe madje fshinë fotot e përbashkëta në Instagram, madje të dy në daljet televizive lanë të kuptohej se ishin ndarë.

Por një tjetër lëvizje tjetër erdhi sërish nga të dy. Kaderi dhe Lumi kanë shtuar sërish njëri tjetrin në listën e ndjekësve në Instagram.