Lumbardhi çohet jerem – bën këtë veprim të çmendur - Gazeta Express
string(48) "lumbardhi-cohet-jerem-ben-kete-veprim-te-cmendur"

Lumbardhi çohet jerem – bën këtë veprim të çmendur

Yjet

Gazeta Express

18/06/2024 21:46

Lumbardhi është ndër emrat më të përfolur në media rozë dhe jo vetëm.

Fituesi i Big Brother VIP Albania ka treguar se është zgjuar jerëm në një foto derisa ka bërë edhe një veprim, që ai mendon se është i pahijshëm.

Lexo Edhe:

“Jam qu jerem se normal s’boj ksi skena”, ka shkruar ai mbi fotografinë.

Në këtë foto Lumbardhi shihet duke e nxjerr gjuhën jashtë, derisa ka disa ditë që po përflitet se është ndarë nga Kaderi – me të cilën vajzë u njoh gjatë Big Brother VIP Kosova. /GazetaExpress/