Lukaku starton sërish, formacionet Brighton vs Chelsea - Gazeta Express
string(53) "lukaku-starton-serish-formacionet-brighton-vs-chelsea"

Sport

Gazeta Express

18/01/2022 20:04

Lukaku starton sërish, formacionet Brighton vs Chelsea

Sport

Gazeta Express

18/01/2022 20:04

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brighton & Hove Albion dhe Chelseas.

Blutë kanë mbetur shumë prapa liderit, Manchester City, gjithsej 13 pikë dhe sonte vetëm fitorja do t’i mbante në garë për titull, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Romelu Lukaku nuk po kalon një sezon të mirë, por Thomas Tuchel vazhdon ta aktivizojë nga minuta e parë me shpresën se do të gjejë sonte golin.

Brighton:

Chelsea: