Lukaku shënon në debutim në Champions - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

14/09/2021 22:30

Lukaku shënon në debutim në Champions

Futboll

Gazeta Express

14/09/2021 22:30

Chelsea i ka shënuar gol Zenitit.

Në minutën e 69’, për Blutë ka shënuar sulmuesi, Romelu Lukaku, i cili këtë verë u kthye në shtëpi, pas disa sezoneve në Everton, Man United dhe së fundmi Inter.

Lexo Edhe:

Ai arriti të shënojë në debutim në Champions, raporton Express.