Luizi vazhdon luftën kundër Efit duke këshilluar Kiarën: “Mos e shpëto Efin” - Gazeta Express
string(73) "luizi-vazhdon-luften-kunder-efit-duke-keshilluar-kiaren-mos-e-shpeto-efin"

Luizi vazhdon luftën kundër Efit duke këshilluar Kiarën: “Mos e shpëto Efin”

TV/Film

Gazeta Express

14/04/2023 21:15

Luizi është i bindur që Efi po e shfrytëzon atë, ndaj ditën e sotme bëri një deklaratë të fortë.

Ai u shpreh se në rast se do ketë në dorë Zinxhirin e Shpëtimit, ai nuk do e shpëtoi Efin. Luizi madje, i kërkoi Kiarës që të mos e shpëtojë Efin, por Elvisin, Keisin, Jorin apo dikë tjetër.

Lexo Edhe:

Ky i fundit tha se ka një publik që gjykon dhe e sheh se si është bërë situata brenda.

Ai madje tha, se ia kërkoi asaj ta ndërpriste debatin me Efin, sepse ajo u ngarkua shumë emocionalisht dhe u bë gati të dilte nga shtëpia.

Luizi shtoi se me të nuk tallet dot askush dhe se në këtë lojë sheh interesat e veta.