Luizi si ndal shakatë me Ronaldon: I thotë Kiarës që është bërë si Sharka - Gazeta Express
string(72) "luizi-si-ndal-shakate-me-ronaldon-i-thote-kiares-qe-eshte-bere-si-sharka"

Yjet

Gazeta Express

08/12/2023 21:22

Luizi si ndal shakatë me Ronaldon: I thotë Kiarës që është bërë si Sharka

Yjet

Gazeta Express

08/12/2023 21:22

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Nga shtatzania dukshëm Kiara ka shtuar në peshë.

Së fundmi gjatë një live, këngëtari i dashur për publikun duke qeshur e ka krahasuar bashkëshorten e tij me ish-banorin e “Big Brother Vip”, Ronaldo Sharka.

Lexo Edhe:

“Sa Ronaldo je bërë l. Deksha un për ty, shikoje sa e bukur është, shikoje barkalukun tim. A e dini ca ka këtu?”- tha këngëtari duke bërë shaka.