Luizi nuk mban lotët, surprizohet nga familjarët - Gazeta Express
string(47) "luizi-nuk-mban-lotet-surprizohet-nga-familjaret"

Luizi nuk mban lotët, surprizohet nga familjarët

Rozë

Gazeta Express

18/03/2023 22:53

Luizi u surprizua përmes një video-mesazhi nga mbesat dhe motra e tij. Ai u përlot menjëherë dhe u shpreh se e ka marrë shumë malli dhe është kurioz të di mendimin e tyre për lojën e tij në shtëpi.

Luiz: Më ka marrë malli kur ata më kritikojnë për diçka, apo kur më vënë në dukje një gabim.

Lexo Edhe:

Pas video-mesazhit, Luizi u surprizua nga kunati i tij. Ai u shpreh se janë shumë miq bashkë dhe se Sokoli ka qenë vëlla dhe gjithçka për familjen e tij.