Luizi ndryshon pamjen, por reagimi i Kiarës nuk duhet humbur - Gazeta Express
string(59) "luizi-ndryshon-pamjen-por-reagimi-i-kiares-nuk-duhet-humbur"

Yjet

Gazeta Express

04/04/2024 21:18

Luizi ndryshon pamjen, por reagimi i Kiarës nuk duhet humbur

Yjet

Gazeta Express

04/04/2024 21:18

Luizi ka vendosur të rikthejë look-un e tij të famshëm duke i lyer flokët bjond. Direkt pas lyerjes ai ka pyetur bashkëshorten Kiara Tito sesi i duket.

“Kiara si i kam tani”? e ka pyetur këngëtari Kiarën, së cilës i ka pëlqyer shumë ndryshimi që Luizi ka bërë.

Lexo Edhe:

“Tani po, ka lezet”- u shpreh Kiara, ndërsa këngëtari nga lumturia filloi të këndonte dhe kërcente në mes të sallonit.

View this post on Instagram

A post shared by I Pandalshem (@i_pandalshem_jam)