Luizi këndoi këngën e tij, reagon Ghetto Gease - Gazeta Express
string(45) "luizi-kendoi-kengen-e-tij-reagon-ghetto-gease"

Yjet

Gazeta Express

08/02/2023 23:09

Luizi këndoi këngën e tij, reagon Ghetto Gease

Yjet

Gazeta Express

08/02/2023 23:09

Gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip”, këngëtari Luiz Ejlli po shfaq dhe talentin e tij në muzikë, ku një pjesë e publikut e kishte harruar, për shkak se ai ishte prej disa vitesh jo aktiv.

Një prej këngëtarëve që Luizi i këndon shpesh këngët e tij është dhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi, ose i njohur ndryshe me emrin e artit si “Ghetto Geasy”.

Lexo Edhe:

Pas disa ditëve, reperi ka vendosur të reagoi përmes videove në “Instastory”. Ai e quajti Luizin “BABA” duke treguar kështu që e përkrah publikisht për fitoren e madhe.