Luizi i kërkon “besim” Kiarës, vazhdon ta ruajë lojën e tij për surprizën e nesërme - Gazeta Express
string(80) "luizi-i-kerkon-besim-kiares-vazhdon-ta-ruaje-lojen-e-tij-per-surprizen-e-neserme"

Luizi i kërkon “besim” Kiarës, vazhdon ta ruajë lojën e tij për surprizën e nesërme

TV/Film

Gazeta Express

21/04/2023 20:06

Teksa Kiara qëndronte vetëm në dhomën e grimit, Luizi shkoi pranë saj dhe e pyeti nëse kishte qarë, por ajo e mohoi dhe tha se është thjesht e lodhur pasi nuk ka fjetur gjithë natën.

Luizi i kërkoi asaj ta kuptoj dhe ta besoj në gjithçka. Ai u shpreh se për të ka dalë kundër gjithë botës, e më pas e pyeti nëse ajo do bënte të njëjtën gjë.

Lexo Edhe:

Kiara tha se edhe ajo bën të njëjtën gjë për të.

Luizi i kërkoi mos të qëndronte e vetmuar dhe e mërzitur pasi duket se është në atë gjendje prej nominimit.