Nisja e vitit shkollor, Luiz Ejlli bën gjestin e veçantë ndaj fëmijëve të shtëpisë 'Zyber Hallulli' - Gazeta Express
string(81) "luiz-ejlli-shoqeron-ne-diten-e-pare-te-shkolles-femijet-e-shtepise-zyber-hallulli"

Shqiperi

Gazeta Express

11/09/2023 11:54

Nisja e vitit shkollor, Luiz Ejlli bën gjestin e veçantë ndaj fëmijëve të shtëpisë ‘Zyber Hallulli’

Shqiperi

Gazeta Express

11/09/2023 11:54

Sot ka nisur viti i ri shkollor për çdo nxënës në Shqipëri.

Ejlli ka zgjedhur të shoqërojë sot në shkollë fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli” në Tiranë.

Lexo Edhe:

Në një video të siguruar nga TCH, Luizi shihet i rrethuar nga fëmijët të cilët duken mjaft të lumtur për prezencën e këngëtarit në një ditë të veçantë si kjo. Shtëpia e fëmijës “Zyber Hallulli” është qendër rezidenciale, që ofron shërbim 24 orësh dhe 7 ditë në javë për fëmijët jetimë dhe atyre me gjendje të vështirë ekonomiko -sociale dhe financohen nga shteti.