Luiz Ejlli lanson këngën e re pa u bërë një javë që fitoi Big Brother - Gazeta Express
string(69) "luiz-ejlli-lanson-kengen-e-re-pa-u-bere-nje-jave-qe-fitoi-big-brother"

Luiz Ejlli lanson këngën e re pa u bërë një javë që fitoi Big Brother

Muzike

Gazeta Express

12/05/2023 20:09

Luiz Ejlli duket se do të hyjë shpejt në muzikë, pasi fitoi Big Brother Albania

Këngëtari shkodran, i cili nuk ishte parë në skenë për më shumë së 10 vite këngën e parë e realizoi gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e Big Brother VIP, tani ka realizuar një këngë tjetër.

Lexo Edhe:

Por, për dallim nga kënga e parë kjo këngë vjen në bashkëpunim me këngëtarin dhe moderatorin, Donald Veshaj.

“2 Shotsa” është pritur mirë nga publiku dhe qysh në fillim ajo ka marrë qindra komente, derisa Luizi po ashtu ka lajmëruar se ka hapur kanal të vetin zyrtar edhe në YouTube. /GazetaExpress/