Luiz Ejlli flet për vajzën, marrëveshjen me 'Golden Eagle' dhe menaxhmentin e ri - Gazeta Express
string(77) "luiz-ejlli-flet-per-vajzen-marreveshjen-me-golden-eagle-dhe-menaxhmentin-e-ri"

Luiz Ejlli flet për vajzën, marrëveshjen me ‘Golden Eagle’ dhe menaxhmentin e ri

Rozë

Gazeta Express

13/05/2024 15:28

Këngëtari, Luiz Ejlli ditën e sotme përmes nje story në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar publikun dhe adhuruesit e tij se ka përfunduar marrëveshjen me “Top Channel” pjesë e së cilës ishte që nga koha kur ai hyri dhe bëri senzacion në “Big Brother VIP Albania 2”.

T7 ishte pjesë e konferencës për media e cila u mbajt në Prishtinë, ku njoftoi marrëveshjen me pijen energjike “Golden Eagle” dhe se do të jetë imazh dhe ambasador i kësaj pije.

Lexo Edhe:

Po ashtu, ai njoftoi edhe për menaxhmentin e ri që tashmë ai do të jetë nën menaxhimin e Jetmir Agajt dhe SBS Music Entertaiment, shkruan Express.

Për planet e tij të ardhshme dhe ndjenjën e të qenurit baba tashmë mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme: