Luhet për kualifikim dhe vendin e parë, PSG me Messin, Mbappen dhe Neymarin kundër City - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 19:50

Luhet për kualifikim dhe vendin e parë, PSG me Messin, Mbappen dhe Neymarin kundër City

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 19:50

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City vs Paris Saint Germain.

Manchester City vs Paris Saint Germain është krye ndeshja në këtë xhiro në Champions League dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

Lexo Edhe:

Skuadrat luajnë për kualifikim dhe pushtimin e vendit të parë, raporton Gazeta Express.

Ekipeve do t’ju mjaftonte edhe një barazim për të ecur tutje, por varësisht nga epilogu i lojës tjetër.

Pra, nëse Club Brugge nuk e mund Leipzigun, City e PSG-ja mund të shkonin tutje edhe me një barazim.