Lucie, zhvishet dhe sjell foto të nxehta nga karantina - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/03/2020 19:18

Lucie, zhvishet dhe sjell foto të nxehta nga karantina

Rozë

Gazeta Express

26/03/2020 19:18

Ylli i Love Island, Lucie Donlan ka pozuar me bikine të bardha derisa ajo ka shpërndarë fotografi të nxehta gjatë vetizolimit për shkak të coronavirusit

Ajo i është bashkuar të gjithëve duke u vetizoluar për shkak të pandemisë se koronavirusit.

Lucie Donlan, pavarësisht kësaj dëshiron që t’i mbaj fansat të argëtuar dhe ka postuar disa fotografi në bikine në Instagram të mërkurën.

Ylli i Love Island, duket seksi kurse njeri prej fotografive tregon asetet e saj të jashtëzakonshme. /GazetaExpress/