Lucie del me bikine nëpër autostrada - Gazeta Express
string(36) "lucie-del-me-bikine-neper-autostrada"

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 19:55

Lucie del me bikine nëpër autostrada

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 19:55

Lucie Donlan ka treguar asetet e saj në bikine të zeza dhe pantallona të shkurtër rozë teksa është parë e zbathur dhe me një skateboard nëpër autostradat e Kalifornisë

Lucie Donlan ka treguar asetet e saj të tonifikuara në bikine të zeza dhe pantallona të shkurtër rozë teksa shihet duke marrë diell dhe shëtitur e zbathur nëpër autostrada të Kalifornisë me një skateboard.

Lexo Edhe:

Ish ylli i Love Island (23) duket në formë të mirë teksa pozon afër një kalimi, teksa ju jep foto fansave të saj në Instagram gjatë udhëtimit të tyre.

Ajo ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm teksa bën poza provokative para aparatit. /GazetaExpress/