Lucas Hernandez do të largohet nga Bayerni, zbulohet klubi ku do të luajë - Gazeta Express
string(72) "lucas-hernandez-do-te-largohet-nga-bayerni-zbulohet-klubi-ku-do-te-luaje"

Lucas Hernandez do të largohet nga Bayerni, zbulohet klubi ku do të luajë

Futboll

Gazeta Express

01/06/2023 18:09

Lucas Hernandez do të ndryshojë ambient gjatë afatit kalimtar të verës.

Francezi pritet që të largohet nga Bayern Munichu dhe raportohet se ua ka komunikuar këtë vendim klubit bavarez, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Sipas RMC Sport, ai dëshiron të luajë te Paris Saint-Germain dhe klubi parisien është optimist se mund të arrijë një marrëveshje.

Lucas Hernandez është pjesë e Bayernit që nga viti 2019.