Luana Vjollca publikon videoklipin e parë nën ombrellën e “Sony Music” - Gazeta Express
string(86) "luana-vjollca-publikon-videoklipin-e-pare%cc%88-ne%cc%88n-ombrelle%cc%88n-e-sony-music"

Muzike

Gazeta Express

18/06/2021 21:55

Luana Vjollca publikon videoklipin e parë nën ombrellën e “Sony Music”

Muzike

Gazeta Express

18/06/2021 21:55

Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Vetëm një ditë pasi bëri të ditur lajmin se ka arritur të nënshkruajë kontratë me gjigantin “Sony Music”, Luana publikoi videoklipin e parë nën ombrellën e tyre.

Lexo Edhe:

“1 mijë vjet” mban titullin kënga, e cila erdhi e realizuar me një videoklip mjaft interesant ku bukuroshja shqiptare shfaqet tejet atraktive dhe e kuruar në çdo detaj si gjithmonë.

Për videon është kujdesur Imagine Films, kënga është krijim i Rzon dhe Pllum ndërsa teksti është shkruar nga Yll Limani. /GazetaExpress/