Luana vjen përsëri me foto të nxehta - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/02/2021 23:28

Luana vjen përsëri me foto të nxehta

Yjet

Gazeta Express

23/02/2021 23:28

Luana Vjollca ka vazhduar me postime të fotove të nxehta në rrjetet sociale

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare po e shijon pushimet pas përfundimit të sezonit të emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Tani ajo ka postuar një seri fotosh ku paraqitet tepër seksi.

“#PP” ka qenë një mbishkrim i saj në foto që do të thotë se sigurisht këngëtarja dhe prezantuesja është duke u përgatitur për ndonjë këngë të radhës. /GazetaExpress/