Luana vizitë Prekazit: Ai është gjallë - Gazeta Express
string(37) "luana-vizite-prekazit-ai-eshte-gjalle"

Luana vizitë Prekazit: Ai është gjallë

Yjet

Gazeta Express

22/03/2024 20:12

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca sot është parë në një vizitë që ka bërë në Prekaz

Këngëtarja gjatë kësaj vizite ka bërë edhe një dedikim të ndjerë për heroin e Kosovës.

Lexo Edhe:

“’Ai është i gjallë’! Heroi ynë, Komandant Adem Jashari. Sot në Prekaz, një vizitë ndryshe, por nga më të vlefshmet.. I përjetshëm qoftë kujtimi yt dhe i familjes tende qe u sakrifikuat për lirinë që sot e gëzojmë! Lavdi dëshmorëve të lirisë”, ka shkruar Vjollca.

Kujtojmë se Luana pritet që të fillon përgatitjet për edicionin e dytë të “Love Island”, ku edicioni i parë u konsiderua i suksesshëm.  /GazetaExpress/