Luana tregon çfarë vajze është - Gazeta Express
string(30) "luana-tregon-cfare-vajze-eshte"

Luana tregon çfarë vajze është

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 19:39

Luana Vjollca është duke vazhduar këto ditë me epin dhe këngët e saj por edhe me fushatën e saj kundër dhunës ndaj gruas

E teksa në këngët e saj ajo flet për dhunën, këngë të cilat janë punuar nga dyshja e artistëve kosovar Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi, Luana lanson edhe një episod të rrëfimeve për dhunën që ushtrohet ndaj grave.

Lexo Edhe:

Gjatë tërë kohës ajo bën thirrje që femrat mos të dorëzohen por të ndjekin ëndrrat e tyre.

“Vetëm një vajzë me ëndrra të mëdha. #Thuaje”, ka shkruar Luana poshtë dy fotografive që ka postuar në rrjetin social Instagram.

Në të njëjtën kohë ajo ka paralajmëruar edhe këngën e katër të Epit të saj që titullohet “A me ra”. /GazetaExpress/