Luana thotë se për 24 orë do ia “shtinë flakën” - Gazeta Express
string(45) "luana-thote-se-per-24-ore-do-ia-shtine-flaken"

Muzike

Gazeta Express

11/07/2023 20:02

Luana thotë se për 24 orë do ia “shtinë flakën”

Muzike

Gazeta Express

11/07/2023 20:02

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka postuar një video në rrjetet sociale

E më këtë video ajo më sa duket ka paralajmëruar këngën e saj më të re, një këngë që pritet të lansohet nesër.

Lexo Edhe:

“24 ORE!!! #SHTINJAFLAKEN ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥”, ka shkruar Luana poshtë kësaj video.

Kujtojmë se Luana ka paralajmëruar këto ditë se do të sjellë për shqiptarët edhe versionin shqip të emisionit të takimeve të dashurisë, “Love Island” – përgatitjet për të cilin emision ajo i ka shfaqur në disa fotografi e video tjera. /GazetaExpress/