Luana, si panterë e zezë në fotot e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/03/2020 22:39

Luana, si panterë e zezë në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

05/03/2020 22:39

Luana Vjollca ka postuar foto në mbrëmje e veshur tërësisht në të zeza. Madje ajo është shnëdërruar edhe në një brune në fotot e fundit

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka vazhduar me fotot e saj provokative në rrjetet sociale.

Ajo këtë mbrëmjë ka zgjedhur që të postojë foto ku shihet e veshur tërësisht në të zeza, derisa duket tepër seksi.

Derisa mbrëmë ajo kishte postuar një foto poshtë se cilës shkruante “Shhht”, sonte Luana ka postuar foto poshtë se cilës ka një emotikon zemër të zezë. Në një tjetër ajo shkruan “pa panikë”, kurse në të fundit ka shkruar “Çika e mamit”.

Nuk dihet nëse këto foto janë pjesë e ndonjë fotosesioni të këngës më të re të Luanës, apo atë bukuroshja e ekranit shqiptar e ka bërë si pjesë e emisionit të saj më të ri, “Take me Out Albania”. /GazetaExpress/