Luana si “ari” në fotot e fundit - Gazeta Express

Luana si “ari” në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

30/06/2021 2:14

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është parë tepër seksi në foto të ndryshme

Luana është duke vazhduar me punën e saj interesante në rrjetet sociale derisa sonte ajo ka postuar një set tepër provokativ të fotove të saj.

Lexo Edhe:

Bukuroshja është e veshur me ngjyrë ari plotësisht derisa bënë poza seksi para kamerës.

Luana para disa dite ka thënë se do të lëshojë një surprizë, që nuk është as “këngë dhe as emision i ri”.

Duket se kjo ka qenë surpriza e saj. /GazetaExpress/