Luana shfaqet me një stil ndryshe sot, thotë se është në xhirime - Gazeta Express
string(63) "luana-shfaqet-me-nje-stil-ndryshe-sot-thote-se-eshte-ne-xhirime"

Luana shfaqet me një stil ndryshe sot, thotë se është në xhirime

Yjet

Gazeta Express

28/03/2023 22:06

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është shfaqur me një stil tërësisht ndryshe sot

Këngëtarja, e cila vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm me emisionet e saj por edhe me muzikë, ka qenë në stilin e Merylin Monroe sonte në fotografitë që ajo ka postuar në Instagram.

Lexo Edhe:

“Duke shkuar në xhirime në këtë formë”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Mbetet të shihet se për çfarë bëhet fjalë, për episodin e saj të ri të emisionit të saj apo për xhirimet e ndonjë videoklipi. /GazetaExpress/