Luana pyet fansat për këngën “Pa panik” - Gazeta Express

Luana pyet fansat për këngën “Pa panik”

Rozë

Gazeta Express

16/03/2020 23:16

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është duke pushuar pak për emisionin e saj me të ri “Take me Out Albania” por ajo ka një risi

Këtë pushim ajo e ka shfrytëzuar dhe duket se ka gati këngën e saj më të re.

“Kur me e publiku këngën Pa panik”, ka shkruar këngëtarja poshtë fotove të saj.

Kujtojmë se Luana ende nuk ka lansuar ndonjë këngë këtë vit pasi që ajo ka qenë shumë e zënë pasi solli në Shqipëri reality showin, “Take me Out Albania”.

Luana, deri në fund të këtij viti po ashtu vazhdoi me emisionin e aj të vikendit “Shiko kush luan”. /GazetaExpress/