Luana pasi u largua nga Top Channel, vije me një set të veshjeve serioze - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 23:34

Luana pasi u largua nga Top Channel, vije me një set të veshjeve serioze

Yjet

Gazeta Express

26/08/2021 23:34

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është parë sonte tepër serioze në një paraqitje të saj

Luana, e cila është thënë se pas disa viteve karrierë në Top Channel do të largohet nga kjo media, është e ulur derisa ka të veshur një triko ngjyrë portokalli.

Lexo Edhe:

“Pa he, çfarë ka të re?”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Sigurisht, ky mund të jetë një paralajmërim i Luanës për ndonjë emision apo këngë të saj të radhës. /GazetaExpress/