Luana mezi pret të behet teze - Gazeta Express

Luana mezi pret të behet teze

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 23:22

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është paraqitur me një set fotografish me motrën e saj, po ashtu prezantuese, Marina Vjollca

Luana Vjollca ka postuar sot një set fotografish në rrjetin social Instagram ku shfaqet me motrën e saj, Marina Vjollca.

Lexo Edhe:

Marina është në muajt e fundit të shtatzënisë së saj dhe pritet që shumë shpejt të lind.

“Tezja me mbesën”, ka shkruar Luana – duke treguar kështu se mezi po pret që të bëhet një teze.

Kujtojmë që Luana Vjollca ka shkëputur kontratën me Top Channel dhe pritet që të vije me një produksion dhe televizion të ri shumë shpejt. /GazetaExpress/