Luana “mahnit” Caprin me bukuritë e saj - Gazeta Express
string(37) "luana-mahnit-caprin-me-bukurite-e-saj"

Luana “mahnit” Caprin me bukuritë e saj

Yjet

Gazeta Express

18/07/2023 20:52

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca është shfaqur mahnitëse në fotot e fundit

Pas këngës së saj “Shtinja flakën” me Bardhin dhe Metolale, Luana Vjollca ka zgjedhur që të relaksohet paksa në brigjet e bukura të Caprit të Italisë.

Lexo Edhe:

Bukuroshja e ekranit shqiptar është shfaqur sot në bikine derisa ajo ka mbetur e mahnitur me bukuritë e Caprit.

“E humbur në bukuritë e Caprit”, ka shkruar Luana poshtë fotove të cilat i ka postuar në Instagram. /GazetaExpress/