Luana ka nevojë “për dashuri sonte” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 22:26

Luana ka nevojë “për dashuri sonte”

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 22:26

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka bërë sonte një paraqitje tepër me stil në një aheng

Ajo ka treguar asetet e saj derisa për përcjellësit ka pasur një mesazh të qartë.

Lexo Edhe:

“E tërë çfarë dua është dashuria e juaj”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Luana është larguar nga moderimi në Top Channel. Ajo nuk ka qenë aktive as në muzikë këtë vit derisa ende nuk dihet se cilët janë planet e saj në të ardhmen. /GazetaExpress/