Luana ja vënë “zjarrin” Greqisë - Gazeta Express
string(29) "luana-ja-vene-zjarrin-greqise"

Yjet

Gazeta Express

29/07/2022 23:29

Luana ja vënë “zjarrin” Greqisë

Yjet

Gazeta Express

29/07/2022 23:29

Luana Vjollca vazhdon të jetë njëra prej vajzave që di të tërheq vëmendjen në rrjetet sociale sivjet

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, e cila sivjet ka ardhur me një projekt EP dhe një bashkëpunim ndërkombëtar, sonte është shfaqur më ndryshe.

Bukuroshja është në Greqi, ku është shfaqur me një triko të zezë që ekspozon gjoksin e saj, teksa ajo ka pasur të veshur edhe një minifund zebër duke i lënë pak vend imagjinatës sonë me këtë paraqitje.

“Ta godita zemren rrak tak tak tak ❤️‍🔥”, ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet së është duke folur për ndonjë projekt të ri të saj. /GazetaExpress/