Luana është gati për emisionin e radhës - Gazeta Express
string(39) "luana-eshte-gati-per-emisionin-e-radhes"

Luana është gati për emisionin e radhës

TV/Film

Gazeta Express

20/10/2022 20:58

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca i kthehet ekranit pas pothuajse një viti

Luana Vjollca i është rikthyer televizionit pas pothuajse një viti.

Lexo Edhe:

Këtë gjë ajo e ka bërë publike me anë të një promoje televizive që e ka lëshuar në Instagram, e ku emisioni i saj do të quhet “Zemër Luana”.

“Pritjes po i vjen fundi… Luana Vjollca, gati më shumë se kurrë! Së shpejti #ZemerLuana në #TvKlan”, ka shkruar Vjollca. /GazetaExpress/